ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Фрагмент конспекту уроку англійської мовиТема: Знайомство. Мета: розвиток навичок діалогічного мовлення, введення та первинне закріплення в мові мовних зразків «Who are you? I am Nick», введення нової лексики з теми«Тварини», розвиток фонетичних навичок, введення нової літери англійського алфавіту Аа. Обладнання: Транскрипційні значки; іграшки тварин; розрізна абетка. Хід уроку I. Організаційний момент -Hello, children! I am glad to see you! Sit down, please. - Сьогодні на уроці ми продовжуємо вчитися знайомитися по-англійськи, ми дізнаємося, як називаються деякі тварини на англійській мові, і будемо готуватися до циркового поданням. II. Фонетична зарядка - Давайте згадаємо історію про мавпочку. Наша мавпочка любить гуляти. -Коли у неї замерзають лапки, вона дихає на них [h], [h], [h]. - Мавпочка бігала по калюжах, і в неї захворіло шийку. Вона прийшла на прийом до лікаря. Вона намагається вимовити своє ім'я і вимовляє звук [m]. -Давайте всі разом стули губи і скажемо [m], ([т], [m], [т].) - Доктор просить мавпочку показати горлечко. -Але мавпочці боляче широко відкривати рот і вона каже [ai]. ([Ai], [ai], [ai].) -Ми отримали англійський звук [ai], він трохи схожий на український, але його перша частина - звук довгий і глибокий [ai]. ([Ai].) - Потім мавпочка стала дражнитися і балуватися: вона витягала губи трубочкою і широко посміхалася: [w], [w], [w]. - Доктор навчив мавпочку виконувати спеціальну вправу для язичка: для цього язичок треба поставити на горбки над верхніми зубами (альвеоли) і постукати по них: [t], [t], [t]. - Молодці! - Я ще не дуже добре запам'ятала ваші імена. Давайте повторимо їх ще раз. What is your name? (My name is Nick). - Учитель задає питання учневі, і той відповідає на нього. Учень, який відповів на питання, задає питання наступного учневі. - Молодці! Мені сподобалося, і я кажу вам «very good» - це означає дуже добре. Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|