ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Завдання № 1 (усно). Тема. Табличне множення і діленняУрок № 12 Тема. Табличне множення і ділення. Назви компонентів і результату дії ділення. Числові рівності та нерівності. Задачі на збільшення (зменшення) числа у кілька разів. Задачі на кратне порівняння двох чисел. Периметр прямокутника Мета: повторити табличне множення і ділення, взаємозв’язок між множенням і ділення;згадати назви компонентів і результату дії множення,задачі на кратне порівняння двох чисел, периметр прямокутника.Розвивати логічне мислення,пам’ять,св’язне мовлення,самостійність.Виховувати охайність, любов до математики. Хід уроку Завдання № 1 (усно) -Назви компоненти при діленні та множенні. -Згадай таблиці множення і ділення. -Що таке квадрат?Як дізнатись периметр квадрата? -Що таке прямокутник?Як обчислити периметр прямокутника?
Периметр прямокутника зі сторонами а і Ь обчислюють так: Р = (а + Ь)∙ 2
1)Прочитай рівності по-різному. Назви компоненти і результат дії ділення.(усно) 54: 9 = 6 48: 6 = 8
2)Устав такі числа, щоб рівності та нерівності стали істинними.(усно) 9: 3 = 12: … 45: 5 > 45: … 1 6: 4 < 1 6: … 42: …< 42: 6 27: …>27: 9 15: 3 = 35: …
3) 27 кущів висадили в 3 ряди порівну. Скільки кущів у кожному ряду?(усно) 4) Маса поросятка 9 кг, а маса телятка — у 4 рази більша. Яка маса телятка?(усно) 5) Маса поросятка 9 кг, а маса півня — у 3 рази менша. Яка маса півня?(усно)
Завдання № 2(письмово) 1) Малята віслюків уживають мамине молоко 16 тижнів, а тигренята — 8 тижнів. У скільки разів довше годує своїх малят ослиця, ніж тигриця?
2)Обчисли.
12: 2: 2 12:4∙5 2 4: 6: 2 1 6:4:2 3 2: 4: 2 7 ∙3:1 14: 2∙4 2 ∙ 8: 4 8: 4∙9 9: 3∙6 2 7:9 ∙3 10:2∙8 1 5:3:5 4 5:9 ∙ 4
Клас: 3-А,3-Б Предмет. Математика Урок № 13 Тема. Рівняння на знаходження невідомих компонентів дій множення і ділення. Задачі на знаходження невідомих — множника, діленого, дільника. Залежність результатів множення і ділення від зміни одного з компонентів дій. Мета: повторити здобуті вміння та навички при розв’язуванні рівнянь на знаходження невідомих компонентів дій множення і ділення,задачі на знаходження невідомих — множника, діленого, дільника;згадати залежність результатів множення і ділення від зміни одного з компонентів дій..Розвивати логічне мислення,пам’ять, св’язне мовлення, самостійність. Виховувати охайність, любов до математики. Хід уроку Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|