ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Ознайомлення з трикутникомЗдогадайся сам, чому Звуть мене трикутник? Маю я три вершини, Три сторони та три кути. Хоч верти, хоч крути, А всього у мене три. Завдання 5 — Скільки паличок? Які фігури з них склали? — Викладіть на парті трикутник за допомогою паличок для лічби. — Скільки паличок використали? Чому? Пальчикова гімнастика V. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота в зошиті «Конкурс красунь». Написання цифри 3 (один рядок). Учень вибирає кращу цифру, яка у нього вийшла, і малює над нею корону. 2. Порівняння кількості предметів (завдання 3) — Скільки ручок у пеналі? скільки олівців? скільки гумок? — Чого найбільше? Чого найменше? Робота з монетами (завдання 4) — Скільки всього копійок на кожному малюнку праворуч? — Скільки різних монет? VI. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ — Про яке число ми говорили на уроці? — Як можна отримати число 3? — З якими лініями ми познайомилися? — Яку фігуру можна скласти з трьох паличок? Намалюйте червоне сонечко, якщо вважаєте, що ви добре працювали і можете тепер допомогти іншим. Намалюйте синє сонечко, якщо вважаєте, що вам потрібна допомога і ви щось не зрозуміли. Намалюйте жовте сонечко, якщо вважаєте, що вам було складно на уроці.
УРОК 15 Тема: ЧИСЛО І ЦИФРА 4. ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛ У МЕЖАХ 4. НАПИСАННЯ ЦИФРИ 4 Мета: ввести поняття «число чотири»; ознайомити учнів з написанням цифри 4; навчати порівнювати числа в межах 4; закріплювати вміння співвідносити кількість предметів і число; розвивати мислення; виховувати інтерес до математики. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Гра «Не помились!» Учитель показує картки з малюнками предметів, а учні піднімають карткиз відповідними цифрами. Учитель показує цифри, а учні викладають відповідну кількість паличок. Учитель називає число, а учні показують картки і записом двох менших чисел, з яких складається число, назване вчителем. Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|