ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Робота над текстовою задачею на знаходження сумиЗавдання 4 У білочки було 5 горіхів і 2 гриби. Вона знайшла ще 3 горіхи. Скільки горіхів стало в білочки? — Назвіть розв’язання задачі. — Поясніть, чому додавали саме ці числа? 3. Самостійна робота Завдання 2 1 варіант — 1-й рядок; 2 варіант — 2-й рядок. Зорова гімнастика 4. Гра «Знайди “зайву” фігуру» Завдання 6 Діти знаходять «зайву» фігуру і пояснюють, чому вона «зайва». 5. Порівняння виразу і числа за зразком Завдання 5 V. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ — Повторимо хором таблиці додавання і віднімання числа 4. — Яку дію необхідно виконати щоб знайти остачу? — Яку дію необхідно виконати щоб знайти суму? — Що сподобалося на уроці?
УРОК 60 Тема: ЗАДАЧІ НА ЗНАХОДЖЕННЯ СУМИ Й ОСТАЧІ. ВИМІРЮВАННЯ ДОВЖИН СТОРІН МНОГОКУТНИКІВ, ПОБУДОВА ФІГУР ЗА ЗРАЗКОМ Мета: формувати в учнів обчислювальні навички додавання й віднімання числа 4; вчити креслити фігури за зразком; вправляти у розв’язуванні задач на знаходження суми й остачі; розвивати мислення; виховувати акуратність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Усна лічба. Робота з числовим віялом — Збільшіть на 4 кожне із чисел: 5; 3; 2; 6. — Зменшіть на 4 кожне із чисел: 10; 7; 4; 9. 2. Весела лічба
3. Гра «Хто швидше?» Біля дошки — 2 команди. 10 – 8 + 5 – 3 + 1 + 4 – 2 + 1 = (8) 10 – 7 + 4 – 2 + 3 – 2 + 4 – 1 = (9) 4. Робота за індивідуальними картками
III. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НОВИМ МАТЕРІАЛОМ Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|