Главная

Популярная публикация

Научная публикация

Случайная публикация

Обратная связь

ТОР 5 статей:

Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия

Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века

Ценовые и неценовые факторы

Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка

Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы

КАТЕГОРИИ:






II. Основна частина

Клас Урок № Дата

План-конспект уроку німецької мови

Тема: Essen und Trinken

Підтема: Deutsche Küche

Тип уроку: комбінований

Мета:

Навчальна: навчити розповідати про звички німців у їжі, використовуючи нову лексику

Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, розвивати самостійність у праці, розвивати в учнів логічне мислення, вміння працювати в парі, розвивати мовленнєві навички та навички усного мовлення, розвивати мовну здогадку

Виховна: прищепити любов до праці, виховувати в учнів шанобливе ставлення та повагу одне до одного, любов до німецької мови, культуру харчування

Обладнання: книжки, зошити, словники, записи на дошці

Лексика: der Aufschnitt, der Aufstrich, der Kräutertee, der Toast, der Quark, der Schinken, die Gewohnheit, sowie, der Rest

Хід уроку

I. Початковий етап

1. Організація класу.

2. Підготовка до сприйняття іншомовної інформації

Бесіда за темою. «Was isst du gewöhnlich?». Sagen Sie was essen Sie gewöhnlich. Zum Beispiel: -- Gewöhnlich esse ich Suppe. Kochst du gern?

II. Основна частина

3. Перевірка домашнього завдання.

Lesen seine Fragen zum Interview. Üb. 4 S. 60

4. Фонетична зарядка

Hören Sie bitte mir zu sprechen mir nach. Üb. 1a S. 61

5. Вдосконалення навичок читання.

Jetzt lesen wir den Text und erfahren über deutsche Essgewohnheiten. Учні по черзі читають текст. Üb. 2a S. 62

6. Розвиток навичок письма.

Bilde neue Wörter. Was bedeuten sie? Mache sie diese Übung schriftlich.

7. Розвиток навичок мовлення

Fragt euch gegenseitig was machen sie oder was machen sie nicht. Üb.5 S. 63

8. Розвиток навичок усного мовлення.

Stellt euch gegenseitig Fragen zum Text und antworten diese Fragen. Üb. 7 S. 63

<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Задание 2. Кто или что является лишним в ряду(1б.) кратко объясните свой выбор(1б.),всего -12б. | Задачи для 10 класса (150 минут)


Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:

vikidalka.ru - 2015-2024 год. Все права принадлежат их авторам! Нарушение авторских прав | Нарушение персональных данных