Главная | Случайная
Обратная связь

ТОР 5 статей:

Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия

Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века

Ценовые и неценовые факторы

Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка

Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы

КАТЕГОРИИ:






Повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які були зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 р.




Чи повинен платник податку подавати повідомлення за формою № 20-ОПП про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які були зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 р.?

Консультація до вирішення завдання.

 

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в органах ДПС за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Об’єктами оподаткування та об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків і зборів. Такі об’єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом Податкового кодексу.

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних органах ДПС за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, органи ДПС за місцезнаходженням таких об’єктів у порядку, встановленому центральним органом ДПС.

Порядок обліку об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, визначено в розділі VIIІ Порядку № 1588.

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після його реєстрації, створення чи відкриття до органу ДПС за місцезнаходженням такого об’єкта.

Таким чином, платник податків починаючи з 01.01.2011 р., тобто з дня набрання чинності Податковим кодексом, зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, у тому числі створені чи відкриті до 2011 р., органи ДПС за місцезнаходженням таких об’єктів (за основним та неосновним місцем обліку). Термінів подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, зареєстровані, створені чи відкриті до 01.01.2011 р., чинним законодавством не передбачено.

Отже, ознайомившись з матеріалом консультації, дайте відповідь на поставлене запитання у ситуаційному завданні, використовуючи наступну нормативну базу:

· Податковий кодекс — Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI;

· Порядок № 1588 — Порядок обліку платників податків і зборів, затверджений наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588.

 

 

Модуль 2. Контроль податкових органів в сфері прямого та непрямого оподаткування

 

Змістовий модуль 2. Контроль податкових органів за нарахуванням та сплатою основних видів податків

 




Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:

vikidalka.ru - 2015-2019 год. Все права принадлежат их авторам! Нарушение авторских прав | Нарушение персональных данных