Главная

Популярная публикация

Научная публикация

Случайная публикация

Обратная связь

ТОР 5 статей:

Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия

Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века

Ценовые и неценовые факторы

Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка

Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы

КАТЕГОРИИ:






III.Практична робота




1) Робота із зошитом

2) Робота з комп’ютером.

3) Релаксація

IV. Підсумок уроку

1) Самооцінювання учнів

2) «Гра масок»

V. Пояснення домашнього завдання

Урок №2

Тема: Вступ до логіки. Практична робота №18 «Лічба 1» Розвиток уваги і просторової уяви.

Мета:

- розвивати в учнів логіко-математичне мислення;

- вчити аналізувати вхідні дані й робити логічні висновки;

- розвивати увагу;

- виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети.

Обладнання та матеріали: комп’ютерна програма «Скарбниця знань»

Вимоги до учнів: уміти логічно мислити; аналізувати, перевіряти правильність висновку; розв’язувати логічні задачі на порівняння, узагальнення, задачі-жарти

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань

1) Перевірка домашнього завдання

Розминка

Повторення правил ТБ

III. Усне розв’язування логічних задач

IV. Практична робота

1) Фізкультхвилинка

2) Робота із зошитом

3) Робота з комп’ютером

4) Релаксація

V. Пояснення домашнього завдання

VI. Підсумок уроку

Урок №3

Тема: Розв’язування задач у вигляді загадок і жартів. Практична робота №19 «Лічба 2 Розвиток уваги і просторової уяви.

Мета:

- розвивати в учнів логіко-математичне мислення;

- навчити розв’язувати задачі, пов’язані з аналізом вхідних даних;

- навчити правильно визначати числові проміжки;

- розвивати увагу;

- виховувати в учнів наполегливість у досягненні поставленої мети.

Обладнання та матеріали: комп’ютерна програма «Скарбниця знань»

Вимоги до учнів: уміти логічно мислити; знати про різні способи розв’язування логічних задач; аналізувати, перевіряти правильність висновку; розв’язувати логічні задачі на порівняння, узагальнення, задачі-жарти.

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань

Розминка

2) Перевірка домашнього завдання

3) Гра «Так чи ні»

III. Усне розв’язування логічних задач






Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:

vikidalka.ru - 2015-2024 год. Все права принадлежат их авторам! Нарушение авторских прав | Нарушение персональных данных