| П.І.Б.
| Група
| Місце проходження практики
|
1.
| Чижевська
Тетяна Олександрівна
|
| Чернігівська міська лікарня № 2 ЧМР (підстава: лист від 21.03.14р. за № 01-03/474), Дитяча поліклініка № 1 Чернігівської міської ради (підстава: лист від 25.03.14р. за № 01.1-17/172), Пологовий будинок Чернігівської міської ради (підстава: лист від 21.03.14р. за № 04-01/315)
|
2.
| Дударенко
Марина Михайлівна
|
| КЛПЗ «Сосницька центральна районна лікарня» (підстава: лист від 05.03.14р.)
|
3.
| Цвір Дмитро Валерійович
|
| КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня № 3» ЧМР (підстава: лист від 26.03.14р. за № 01/28-347)
|
4.
| Петухова Оксана Юріївна
|
| КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» (підстава: лист від 14.03.14р. за № 469)
|
5.
| Терес Ірина Вікторівна
|
| Чернігівська міська лікарня № 2 ЧМР (підстава: лист від 26.02.14р. за № 01-03/344), КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» (підстава: лист від 28.02.14р. за № 34-24/287), Пологовий будинок Чернігівської міської ради (підстава: лист від 26.02.14р. за № 04-018214)
|
6.
| Коркодим
Тетяна Григорівна
|
| КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня» (підстава: лист від 21.03.14р. за № 01-21/333), Прилуцька міська дитяча лікарня (підстава: лист від 21.03.14р. за № 109)
|
7.
| Примаченко
Юлія Леонідівна
|
| КЗ «Ріпкинська центральна районна лікарня» РРР ЧО (підстава: лист від 14.03.14р. за № 02-24/301)
|
8.
| Булка
Сергій В’ячеславович
|
| Козелецька центральна районна лікарня (підстава: лист від 27.03.14р. за № 308)
|
9.
| Олексенко
Владислава Олександрівна
|
| КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» (підстава: лист від 11.02.14р. за № 295)
|
10.
| Голубовська
Оксана Володимирівна
|
| Городнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги (підстава: лист від 18.02.14р. за № 60 (ЖК)), Городнянська центральна районна лікарня (підстава: лист від 17.02.14р. за № 02-19/288 (цикли: тер., хір., пед.))
|
11.
| Григоренко
Дмитро Григорович
|
| КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» (підстава: лист від 26.03.14р. за № 525)
|
12.
| Ткачова Ірина Анатоліївна
|
| КЛПЗ „Чернігівська центральна районна лікарня” (підстава: лист від 25.03.14р. за № 515)
|
13.
| Тимошенко
Катерина Леонідівна
|
| КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» (підстава: лист від 14.03.14р. за № 468)
|
14.
| Cтахнюк (Калита)
Зінаїда Сергіївна
|
| КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» (підстава: лист від 18.03.14р. за № 496)
|
15.
| Шевченко
Тетяна Віталіївна
|
| Борзнянська центральна районна лікарня (підстава: лист від 21.02.14р. за № 145), КЗ БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги БР» (підстава: лист від 21.02.14р. за № 13 (цикл тер., пед.))
|
16.
| Гресь
Олексій Миколайович
|
| КЛПЗ «Ніжинська центральна районна лікарня імені М.Галицького» (підстава: лист від 25.03.14р. за № 1-05/421), КЛПЗ «Ніжинський міський пологовий будинок» (підстава: лист від 25.03.14р. за 1-04/143)
|
17.
| Багмут Ірина Віталіївна
|
| Ніжинська центральна районна лікарня (підстава: лист від 06.02.14р. за № 01-12/134)
|
18.
| Карашевський
Богдан Валерійович
|
| КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» (підстава: лист від 19.03.14р. за № 498)
|
19.
| Крепостна Марія Юріївна
|
| КЗ “Куликівська центральна районна лікарня” (підстава: лист від 07.03.14р. за № 218)
|
|
|
|
|