| П.І.Б.
| Група
| Місце проходження практики
|
1.
| Кармаліта
Олена Станіславівна
|
| Катеринопільська центральна районна лікарня (підстава: лист від 12.03.14р. за № 125)
|
2.
| Заболотна
Вікторія Анатоліївна
|
| Золотоніська центральна районна лікарня (підстава: лист від 13.03.14р. за № 404)
|
3.
| Піскова Вікторія Віталіївна
|
| Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня (підстава: лист від 21.03.14р. за № 07-38/530)
|
4.
| Слюсар Віктор Павлович
|
| Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків (підстава: лист від 20.03.14р. за № 225)
|
5.
| Медалович
Галина Михайлівна
|
| Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня (підстава: лист від 07.03.14р. за № 07-38/438)
|
6.
| Ключко
Юлія Олександрівна
|
| Черкаська центральна районна лікарня (підстава: лист від 18.03.14р. за № 05/48)
|
7.
| Шевченко
Оксана Вадимівна
|
| КЗ „Черкаська обласна лікарня ЧОР” (підстава: лист від 14.02.14р. за № 01-22/327), КЗ „Черкаська обласна дитяча лікарня” (підстава: лист від 06.03.14р. за № 93)
|
8.
| Шиманська
Альона Юріївна
|
| Жашківська центральна районна лікарня (підстава: лист від 06.03.14р. за № 01-01-11/179)
|
9.
| Островерхов
Віталій Олександрович
|
| Смілянська центральна районна лікарня імені Софії Бобринської (підстава: лист від 05.03.14р. за № 236)
|
10.
| Данчишена
Таїсія Анатоліївна
|
| Золотоніська центральна районна лікарня (підстава: лист від 18.02.14р. за № 283)
|
11.
| Долашко Інна Олегівна
|
| Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків (підстава: лист від 15.02.14р. за № 97)
|
12.
| Жужуленко
Оксана Віталіївна
|
| Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня (підстава: лист від 06.03.14р. за № 07-38/436)
|
13.
| Карась
Олександр Миколайович
|
| Золотоніська центральна районна лікарня (підстава: лист від 14.03.14р. за № 406)
|
14.
| Мельничук
Леонід Вадимович
|
| Черкаська центральна міська лікарня (підстава: лист від 18.03.14р. за № 05/46)
|
15.
| Вовк Наталія Ігорівна
|
| КЗ «Черкаська обласна лікарня ЧОР» (підстава: лист від 06.03.14р. за № 01-22/515), КЗ «Черкаська обласна дитяча лікарня» (підстава: лист від 27.02.14р. за № 82)
|
16.
| Бондаренко
Лариса Олександрівна
|
| Черкаська центральна районна лікарня (підстава: лист від 07.02.14р. за № 05/24)
|
17.
| Лисич
Олександр Васильович
|
| КЗ „Черкаська обласна лікарня ЧОР” (підстава: лист від 28.03.14р. за № 01-22/674)
|
18.
| Кононенко Яна Василівна
|
| Чорнобаївська центральна районна лікарня (підстава: лист від 07.03.14р. за № 48)
|
19.
| Малик Анна Василівна
|
| Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків (підстава: лист від 14.02.14р. за № 94)
|
20.
| Береза Ольга Іванівна
|
| КЗ „Черкаська обласна лікарня ЧОР” (підстава: лист від 20.03.14р. за № 01-22/627), КЗ „Черкаська обласна дитяча лікарня” (підстава: лист від 18.03.14р. за № 107)
|
|
|
|
|