Система проведення змагань.

Перший (1-й) етап.

Змагання на першість району, міста (лютий – березень 2014 р.).

На першому (1-му) етапі команди всіх ЗНЗ, що подали заявки на участь в змаганнях, за жеребкуванням (з урахуванням територіального розташування) розподіляються на групи по 4-5 команд та грають в групах за коловою системою в одне (1) коло. Кожна команда повинна зіграти в групі не менш трьох (3) ігор.

Команди, які вибороли перше (1) та друге (2) місця в групах, виходять до основної сітки змагань, де грають за системою з вибуванням.

Якщо на участь в змаганнях серед команд юнаків або дівчат надали заявки менш ніж шістнадцять (16) команд, можливі зміни в системі проведення змагань. Зміни оголошуються не пізніше ніж за шістдесят (60) хвилин до початку першої гри турніру.

Команди, які вибороли перше (1) та друге (2) місця в першості району, міста, отримують право грати у другому (2-му) етапі – першості області, АР Крим.

В другому (2-му) етапі дозволяється виступати тільки одній (1) команді юнаків та одній (1) команді дівчат загальноосвітнього навчального закладу.

У випадку, коли дві команди одного ЗНЗ зайняли перше (1) та друге (2) місце в змаганнях першого (1-го) етапу, друга команда ЗНЗ, що зайняла місце нижче, поступається правом участі в змаганнях другого (2-го) етапу, команді, що посіла у підсумковій таблиці наступне після неї місце.

Додаткові п’ять місць (по одному місцю) для участі в третьому (3-му) фінальному етапі (окремо для команд юнаків та команд дівчат), надаються Областям, АР Крим, м. Києву, м. Севастополю, де в змаганнях першого (1-го) етапу (район, місто) прийняла участь найбільша кількість команд.

Другий (2-й) етап.

Змагання на першість області, АР Крим, м. Києва, м. Севастополя (березень - квітень 2014 р.).

Команди, що посіли перше (1) та друге (2) місця в змаганнях на першому (1-му) етапі, виходять до другого (2-го) етапу, де розігрують звання чемпіона і призерів АР Крим, м. Києва, м. Севастополя, обласних змагань Шкільної Баскетбольної ліги України 3х3.

На другому (2-му) етапі команди за жеребкуванням розподіляються на групи по 4-5 команд та грають в групах за коловою системою в одне (1) коло. Кожна команда повинна зіграти в групі не менше трьох (3) ігор.

Якщо на участь в змаганнях якою-небудь категорії (юнаки або дівчата) надали заявки менш ніж шістнадцять (16) команд, можливі зміни в системі проведення змагань. Зміни оголошуються не пізніше ніж за шістдесят (60) хвилин до початку першої гри турніру.

Команда, яка виборола перше (1) місце в обласному турнірі, АР Крим, м. Києві, м. Севастополі, отримає право грати у фінальному турнірі, де розігрують звання чемпіона і призерів Шкільної Баскетбольної ліги України 3х3.

5.3. Третій (3-й) етап.

Третій (3-й) етап (фінальний турнір) – фінальні змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна ліга України 3х3) (квітень-травень 2014 р.).

Грати у фінальному турнірі в м. Києві, де розігрують звання чемпіона і призерів, отримають право команди, які вибороли перші (1) місця в обласному турнірі, АР Крим, м. Києві, м. Севастополі, плюс додаткових п’ять (5) команд, що зайняли друге (2) місце на другому (2-му) етапі та отримали бонус на участь в фінальному турнірі після проведення першого (1-го) етапу змагань.

Команди шляхом жеребкування розподіляються на вісім (8) груп по чотири (4) команди та грають в групах за коловою системою в одне (1) коло.

Команди, які вибороли перше (1) та друге (2) місця в групах, виходять до основної сітки змагань фінального турніру, де грають за системою з вибуванням та визначають переможця і призерів змагань.

5.4. Жеребкування команд і складання розкладу ігор турів на змаганнях першого та другого етапів проводяться ГСК безпосередньо на місці проведення змагань.

5.5. Жеребкування фінального турніру відбудеться 22 квітня 2014 року в м. Києві.

6. Підтвердження на участь в змаганнях.

6.1. Команда має підтвердити свою присутність на місці проведення змагань не пізніше ніж за шістдесят (60) хвилин до початку ігор.

6.2. Команда, яка виборола право на участь в змаганнях другого (2-го) етапу та фінальному турнірі, повинна зареєструватися не пізніше ніж за три (3) доби до початку змагань.

6.3. При неможливості прибути на фінальний турнір змагань, команда повинна сповістити про це ФБУ (письмово по факсу або по електронній пошті).

У випадку відмови команди від участі у фінальному турнірі, її місце займає команда, що буде визначена ФБУ за спортивним принципом.