ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Тема уроку. Перпендикуляр і похила до площиниВивчення поняття перпендикуляра, похилої, проекції похилої, теореми про три перпендикуляри та її застосування посідає центральне місце в курсі математики І курсу і є базою для подальшого засвоєння програмового матеріалу на ІІ і ІІІ курсах. Систематизація типових просторових моделей дозволяє: по-перше, закріпити вивчену раніше тему “Паралельність прямих та площин”, зокрема відпрацювати властивості паралельного проектування під час побудови геометричних рисунків; по-друге, глибше зрозуміти вивчену тему й оцінити її значення для визначення відстані між геометричними фігурами; по-третє, підготуватися до вивчення теми “Многогранники”. Крім того паралельно з вивченням моделей закріплюються навички розв’язування задач на площині, акцентуючи увагу на застосуванні певних тригонометричних функцій кута в прямокутному трикутнику. Мета уроку: · навчальна: ввести поняття перпендикуляра до площини, похилої до площини та її проекції. Вивчити властивості перпендикуляра та похилих, проведених з однієї точки; · виховна: виховувати активність, самостійність творчого підходу до оволодінння знаннями; · розвиваюча: розвивати вміння застосовувати дані знанння, понятття та властивості перпендикуляра і похилої до розв’язування задач. Обладнання та наочність. Стереометричний ящик, каркасні моделі многогранників, альбом “Стерерометрія”, магнітна дошка та малюнки, ілюстрації, таблиці до неї, підручник М.І. Бурда; Математика 10 клас, Київ, “Зодіак – ЕКО” 2010. Тип уроку. Урок засвоєнння нових знань. Форма організації навчальної діяльності. Групова, індивідуальна, мікрогрупи. Форми роботи. Бесіда, самостійна робота в парах з підручником, гра “Хто швидше”, розв’язуванння задач. Методи проведення уроку. Пояснювально-ілюстративні, проблемно-повідомлюючі, частково-пошукові, репродуктивні. Структура уроку І. Організаційний момент. ІІ. Актуалізація опорних знань і умінь учнів. ІІІ. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності. IV. Сприймання і усвідомлення нового матеріалу. V. Закріплення нових знань. VI. Підсумок уроку. VII. Домашнє завдання. Хід уроку Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|