Главная

Популярная публикация

Научная публикация

Случайная публикация

Обратная связь

ТОР 5 статей:

Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия

Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века

Ценовые и неценовые факторы

Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка

Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы

КАТЕГОРИИ:






IV. Рухлива хвилинка.




V. Гра «Відгадай загадку». Діти відгадують загадки. Виграє той, хто перший відгадає найбільше загадок.

 

 

Заняття №5

Мета: продовжувати вправляти в прямій та зворотній лічбі, розвивати зорове сприйняття, пам’ять, образне мислення.

Обладнання: зображення лабіринту переплетених ліній.

Хід заняття

І. Привітання.

ІІ. Вправа «Полічи». Діти називають числа від 1 до 7 і навпаки, потім від 2 до 8 і навпаки; від 1 до 5 і навпаки.

ІІІ. Гра «Переплетені лінії». Дітям пропонується без допомоги пальців чи олівців з’єднати цифри з літерами.

IV. Гра «Пригадай казкових героїв». Дати відповіді на такі запитання:

Як звали дівчинку, що носила шапку червоного кольору?

Як звали казкового героя, що був спечений з тіста і втік від бабусі і дідуся?

Як звали лінивих мишенят з казки «Колосок»?

Як звали поросят з казки «Троє поросят»?

Назвіть героїв казки «Ріпка»?

Назвіть герої казки «Рукавичка?»

V. Рухлива хвилинка.

VІ. Гра «Лабіринт». Знайти вихід з лабіринту.

VІІ. Прощання.

 

Заняття №6

Мета: розвивати творче мислення, зорову та слухову пам’ять, логічне

мислення.

Обладнання: предметні зображення.

Хід заняття

І. Привітання.

ІІ. Гра «Що яким буває?». Дітям пропонується назвати по три предмети, які можуть поєднувати дві названі ознаки.

Наприклад: яскравий жовтий – світло, лампа, сонце.

Пухнастий зелений

Прозорий голубий

Сильний добрий

Солодкий легкий і т.д.

ІІІ. Вправа «Знайди зірку». Діти повинні знайти на малюнку зайву зірку, пояснити свій вибір, зафарбувати зайву зірку синім кольором, а всі інші – жовтим.

ІV. Рухлива хвилинка.

V. Вправа «Пари слів». Дітям зачитують пари слів, які вони повинні постаратися запам’ятати:


Тарілка – суп

Листок – дерево

Сонце – море

Дощ – парасолька

Цеглинка – будинок і т. д. Пошта – лист Зима – сніг

Олівець – малюнок

Мультфільм – телевізор

Букви – книга

Чобіт – нога

Риба - вод


Потім зачитуються тільки перші слова, а діти називають до них парні слова.

VІ. Гра «Знайди геометричні фігури». Дітям пропонується знайти та розфарбувати певні геометричні фігури на малюнку.

VІІ. Прощання.

Заняття №7

Мета: продовжувати розвивати логічне та творче мислення, пам’ять та саморегуляцію, увагу.

Обладнання: м’яч, предметні картинки, графічні завдання.

Хід заняття

І. Привітання.

ІІ. Гра «Буває – не буває». Діти стоять у колі. Психолог кидає по черзі м’яч, а дитина, яка отримала м’яч, повинна відповісти на запитання, буває так чи ні.


Мама пішла на роботу.

Собака літає у небі. Поїзд летить по небу.

Пташки ловлять комашок. Кішка хоче їсти. Людина в’є кубло.

З хмари ллється дощ. Яблуко солоне.

Бегемот заліз на дерево. Кішка гуляє по даху.

Вночі світить сонце і т.д.


ІІІ. Гра «Заповни матрицю». Дітям пропонується вибрати із пронумерованих предметів той предмет, якого бракує у матриці.

ІV.Бесіда«Машиниминулого,теперішнього і майбутнього».






Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:

vikidalka.ru - 2015-2024 год. Все права принадлежат их авторам! Нарушение авторских прав | Нарушение персональных данных