Главная

Популярная публикация

Научная публикация

Случайная публикация

Обратная связь

ТОР 5 статей:

Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия

Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века

Ценовые и неценовые факторы

Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка

Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы

КАТЕГОРИИ:






ТЕМА № 2.Поняття про особистість. Навчальна мета:практичне закріплення наукових уявлень про особистість, показати роль психологічних знань в діяльності студента –правознавця.




Навчальна мета: практичне закріплення наукових уявлень про особистість, показати роль психологічних знань в діяльності студента –правознавця.

Розвиваюча мета розвивати інтелектуальні здібності, мовлення, пам’ять, увагу, самостійність мислення, спостережливість, активність, творчість студентів, прищеплювати їм раціональні способи пізнавальної діяльності.

Виховна мета: сприяти формуванню наукового світогляду, моральних, естетичних та інших якостей особистості, вихованню цілеспрямованості, відповідальності, толерантності, національної гідності, патріотизму та згуртованості колективу.

Навчальний час: 4 год.

Міжпредметні та міждисциплінарні зв’язки: філософія, загальна психологія, правознавство.

Навчально-методичне забезпечення лекції:

Наочність: схеми, таблиці, графіки.

Технічні засоби навчання: комп’ютер (ноутбук), мультимедійний проектор.

Навчальні питання:

 

1. За методикою Г.М.Казанцева вивчити загальну самооцінку Волошина В.В., Долинська Л.В., Ставицька С.О., Темрук О.В. Загальна психологія: Практикум. – К.: Каравела, 2005. – С.164).

2. Експериментально виявити рівень власних домагань (за методикою: Тест“Уровеньпритязаний“ // Основыпсихологии: Практикум / Ред.-сост. Л.Д.Столяренко. – Ростов н/Д: Феникс, 2002. – С.285).

3. Експериментально вивчити сферу власних професійних переваг (за методикою: Практикум по общей, єкспериментальной и прикладнойпсихологии/Подред.А.А.Крылова, С.А.Маничева. – СПб: Питер, 2003. – С.390).

4. Виявити відповідність типу особистості сфері професійної діяльності (за методикою: Практикум по общей, єкспериментальной и прикладнойпсихологии/Подред.А.А.Крылова, С.А.Маничева. – СПб: Питер, 2003. – С.394).

 

Література:

1. Волошина В.В., Долинська Л.В., Ставицька С.О., Темрук О.В. Загальна психологія: Практикум. – К.: Каравела, 2005.

2. Герасімова Н.Є. Загальна психологія. Практикум. – Черкаси, 2009.

3. Основыпсихологии: Практикум/Ред.-сост. Л.Д.Столяренко. – Ростов на/Д: Феникс, 2002.

4. Практикум по возрастнойпсихологии / Под ред. Л.А.Головей, Е.Ф.Рыбалко. – СПб.: Речь, 2002.

5. Практикум по общей, экспериментальной и прикладнойпсихологии/Под ред. Крылова А.А., Маничева С.А. – СПб.: Питер, 2003.

6. Практическаяпсиходиагностика: Методики и тесты / Ред.-сост. Райгородский Д.Я. – Самара: Изд. Дом «Бахрам-М», 2002.

 

ХІД ЗАНЯТТЯ:

1. Привітання (2 хв)

2. Перевірка наявності студентів на занятті (3 хв)

3. Визначення мети практичного заняття (5 хв)

4. Виконання практичного завдання (60 хв)

5. Короткий підсумок заняття (5 хв)

8. Оголошення отриманих оцінок (5 хв)






Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:

vikidalka.ru - 2015-2024 год. Все права принадлежат их авторам! Нарушение авторских прав | Нарушение персональных данных