Главная

Популярная публикация

Научная публикация

Случайная публикация

Обратная связь

ТОР 5 статей:

Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия

Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века

Ценовые и неценовые факторы

Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка

Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы

КАТЕГОРИИ:






ТЕМА № 3.Психологія людських взаємовідносин. Навчальна мета:практичне закріплення наукових знань про спілкування, функції та стилі та особливості міжособистісних відносин.




Навчальна мета: практичне закріплення наукових знань про спілкування, функції та стилі та особливості міжособистісних відносин.

Розвиваюча мета: розвивати інтелектуальні здібності, мовлення, пам’ять, увагу, самостійність мислення, спостережливість, активність, творчість студентів, прищеплювати їм раціональні способи пізнавальної діяльності.

Виховна мета: сприяти формуванню наукового світогляду, моральних, естетичних та інших якостей особистості, вихованню цілеспрямованості, відповідальності, толерантності, національної гідності, патріотизму та згуртованості колективу.

Навчальний час: 2 год.

Міжпредметні та міждисциплінарні зв’язки: філософія, загальна психологія, правознавство.

Навчально-методичне забезпечення лекції:

Наочність: схеми, таблиці, графіки.

Технічні засоби навчання: комп’ютер (ноутбук), мультимедійний проектор.

Навчальні питання:

 

1. Використовуючи методику В.В.Бойко, виявити у себе домінуючу стратегію психологічного захисту у спілкуванні (Практическаяпсиходиагностика: Методики и тесты /Ред.-сост.Д.Я.Райгородский. – Самара: Изд. Дом «БАХРАХ-М», 2002. – С.281).

2. Проведення модульного контролю № 1.

 

Література:

1. Практическаяпсиходиагностика: Методики и тесты /Ред.-сост.Д.Я.Райгородский. – Самара: Изд. Дом «БАХРАХ-М», 2002. – С.281

 

ХІД ЗАНЯТТЯ:

1. Привітання (2 хв)

2. Перевірка наявності студентів на занятті (3 хв)

3. Визначення мети практичного заняття (5 хв)

4. Виконання практичного завдання (30хв)

5. Проведення модульного контролю № 1 (30 хв)

5. Короткий підсумок заняття (5 хв)

8. Оголошення отриманих оцінок (5 хв)






Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:

vikidalka.ru - 2015-2024 год. Все права принадлежат их авторам! Нарушение авторских прав | Нарушение персональных данных