ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Й тапсырмасының орындалуын тексеру. - Аргумент деп қандай айнымалыны айтамыз?- Функция дегеніміз не? - Аргумент деп қандай айнымалыны айтамыз? - f(4) ═10, f(12) ═48, f(35) ═140 жазылуындағы аргументтің, функцияның мәндерін атаңдар.
ІІІ Дамыту кезеңі. Есептер шығару: Ауызша: Логикалық есеп Ш(х) –баланың шешесі, Ә(х)-баланың әкесі. Төмендегі функционалдық тәуелділікпен жазылған кісі бала үшін қандай туысқандық атпен аталады? 1) Ш(Ә(х)); 2) Ш(Ш(х)), 3) Ә(Ә(х)); 4) Ә(Ш(х))? Тақтада орындалатын тапсырмалар: №1272, №1273, №1274 Орындарында орындалатын тапсырмалар: №1276, №1279
ІV. Сабақты бекіту кезеңі:
- Функцияның анықталу аймағы деген не? - Функцияның мәндерінің аймағы деген не? V. Сабақты қорытындылау: Оқушыларға сабаққа қатысқанына сай баға қою. VІ. Үй жұмысы: №1280, №1281 Сабақ жоспары Пән: математика Сынып: 6 «в» Күні: 18.03.2016ж. Сабақтың тақырыбы: Функцияның кестемен берілуі Сабақтың мақсаты: Білімділік мақсат: Оқушылар кестемен берілген функционалдық тәуелділікті түсіндіру, функционалдық тәуелділікті кестеге толтыруын үйрету; Дамытушылық мақсат: Оқушылардың білімділік дағдыларын қалыптастыру, аргументнің берілген мәніне сәйкес функцияның мәнін табуды және функцияның мәніне сәйкес аргументнің мәнін табуды үйрену Тәрбиелік мақсат: Оқушыларды өзара көмекке үйрету, экологиялық тәрбие беру. Сабақтың түрі: жаңа білімді меңгерту Сабақтың әдісі: сұрақ - жауап Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта Сабақтың жоспары: І. Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу ә) Оқушылар тізімін тексеру б) Сабақтың мақсатымен таныстыру. ІІ Жаңа сабақ Функция кестемен берілгенде аргумент пен оған сәйкес функцияның мәндері кестеде көрсетіледі. Функция кестемен берілгенде аргументтің мәндері бір қатарға жазылса, әр мәнге сәйкес функцияның мәні екінші қатарға жазылады. Функция кестемен берілгенде көбінесе аргументтің мәндері белгілі бір тұрақты қадаммен алынады. Қадам - кестедегі аргументтің катар тұрған екі мәнінің айырмасы.
Тәулік бойындағы ауа температурасының өзгерісі:
ІІІ Дамыту кезеңі. Есептер шығару: Тақтада орындалатын тапсырмалар: №1286, №1287, №1288 Орындарында орындалатын тапсырмалар: №1289, №1290
ІV. Сабақты бекіту кезеңі: 1. Функция кестемен қалай беріледі? 2. Кестенің қадамы деген не? 3. Аргументтің берілген мәніне сәйкес функцияның мәнін қалай табамыз?
V. Сабақты қорытындылау: Оқушыларға сабаққа қатысқанына сай баға қою.
VІ. Үй жұмысы: №1291, №1292, №1293 Сабақ жоспары
Пән: математика Сынып: 6 «в» Күні: 19.03.2016ж. Сабақтың тақырыбы: Функцияның кестесін құруға жаттығулар орындау Мақсаты: Білімділік: Функцияның анықтамасын, берілу тәсілін есептер шығаруда оқушылардың қолдана білу дағдысын қалыптастыру. Дамытушылық: Әрбір жеке тұлғаның ойлау қабілетін, іскерлігін дамыту. Тәрбиелік: Оқушыларды математикалық мәдениетке, сауаттылыққа, ұқыптылыққа, ізденімпаздыққа тәрбиелеу. Сабақ көрнекілігі: интерактивті тақта, деңгейлік тапсырмалар жазылған парақ, сөзжұмбақ Сабақ түрі: Бекіту сабағы. Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу ә) Оқушылар тізімін тексеру б) Сабақтың мақсатымен таныстыру. Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|