ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
III. РОЗВИТОК МАТЕМАТИЧНИХ ЗНАНЬ1. Розв’язування прикладів 61 + 14 44 + 44 42 + 37 32 + 44 11 + 38 63 + 35 Два приклади учні обчислюють з коментуванням, а решту — самостійно. 2. Розв’язування задачі На спортивному майданчику гуляло 10 дітей. До них прийшло 18 хлопчиків. Скільки дітей стало на майданчику?На дошці — коротка умова задачі. 3. Самостійна робота У саду росло 40 кущів червоних троянд, а білих — на 30 менше. Скільки білих троянд стало в саду? 4. Порівняння виразу і числа 5. Розв’язування логічної задачі У Петрика, Сашка і Вови були два ранці й один портфель. У кого з хлопчиків який предмет був, якщо відомо, що у Петрика і Сашка були однакові предмети? (У Петрика і Сашка — ранці, у Вови — портфель.) IV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ — Чого навчалися на уроці? — Оцініть свою роботу сонечком.
Урок 124. Тема. ВІДНІМАННЯ ДВОЦИФРОВИХ ЧИСЕЛ БЕЗ ПЕРЕХОДУ ЧЕРЕЗ ДЕСЯТОК ВИДУ 57–34. СКЛАДАННЯ І РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ. КРЕСЛЕННЯ ВІДРІЗКІВ Мета: ознайомити учнів з відніманням двоцифрових чисел без переходу через десяток виду 57–34; закріпити вміння обчислювати значення виразів, складати і розв’язувати задачі, креслити відрізки; розвивати пізнавальну активність; виховувати культуру розумової праці. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Гра «Мовчанка» - Збільшіть на 10: 19; 49; 29; 69; 39; 59; 79. - Зменшіть на 10: 40; 60; 80; 50; 70; 20; 30. — Яку назву мають числа, що закінчуються нулем? Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|