ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Сабақтың тақырыбы: Практикалық сабақ.Сабақтың мақсаты: Оқушыларға жол жүру ережесін, тәртібін сақтай білуді үйрету; жол белгілері, оларды оқу, тану дағдыларын қалыптастырып дамыту. Әдісі: сұрақ-жауап, үйрету, көрініс Көрнекілік: жол белгілеріне байланысты сөздер, нақыл сөздер,көрініс кейіпкерлер Сабақтың барысы: Мұғалім: Балалар біз жол жүру ережесімен танысып, үйреніп жүргенімізге де біраз біраз уақыт болыпты. Міне, бүгін соны көрсететін кез де келген сияқты. -Иә апай. -Апай қашан барамыз? -Алматы қаласына ма? -Барамыз балалар. Біз бүгін тек елестету арқылы барамыз. Оқушылар Алматы қаласына сипаттама береді. (Оқушылар айтады, мұғалім ақ параққа фломастермен шетінен жазады) -Ұлттық салт-дәстүр саласы: ұлттық ойындар. Ұлттық ойындарды топтау стратегиясы бойынша топтаймыз.: А) «Көрші-көрші» Ә) «Сақина салмақ» Б) «Асық ату» Жоғарғы оқу орындары бар Зауыт-фабрикалар
Техника көп Әсем қала Зәулім үйлер В) «Орамал тастамақ» Қазір біз «Орамал тастау» ойынын сұрақ-жауап әдісі арқылы ойнап көрейік. Мен орамалды тастап сұрақ қоямын. Орамалда алған оқушы жауап береді. 1) Алматы қаласы қандай? 2) Алматыда болдың ба? 3) Қандай жақсы жерлерін білесің? 4) Көшеде қандай белгілер көрдің? 5) Жұмбақтың шешуін тап. Жұмбақ шешкен оқушы жүргізуші болып, бізді Алматы қаласына апарады. Бір көзім «кідір» дейді, Бір көзім «жүр» дейді, Бір көзім «абайла» дейді. (Бағдаршам) -Ал Мансұр, қандай көлік жүргізесің? -Автобус. -Неге? -Біз бәріміз бірге баруымыз керек. -Бәріміз көлікке отырып, жолға даярланайық. Ал балалар, көрдіңдер ме, Мансұр көпшіл бала екен. Ешқайсымызды да тастамай апармақшы. Бұл жақсы қасиет. Кім көпшілдік туралы жақсы сөз біледі? Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|