ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Робота над загадкою (завдання 3)4. Гра «Упізнай фігуру» (завдання 4) — Яких фігур найбільше? — Яких фігур порівну? Завдання для допитливих (завдання 5) — Скільки ложок не вміститься в коробку? Чому? V. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ — Яким для вас був цей урок? — Що нового дізналися? — Чого навчилися? — Що сподобалося? — Що здалося складним?
УРОК 17 Тема: ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ ПРО СКЛАД ЧИСЛА 4. РОЗПІЗНАВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ФІГУР. ПОРІВНЯННЯ ПРЕДМЕТНИХ МНОЖИН ЗА КІЛЬКІСТЮ ЕЛЕМЕНТІВ Мета: закріпити знання учнів про склад числа 4; вдосконалювати вміння порівнювати предметні множини за кількістю елементів, розпізнавати геометричні фігури; розвивати мислення; виховувати інтерес до математики. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ — До нас на урок завітала мудра сова. Вона хоче перевірити, чого ви навчилися на уроках математики. Вона пропонує вам пограти в гру. 1. Гра «Число заблукало» 1; 2; 3;...; 5; 6;...; 8;...; 10. 9;...; 7; 6;...; 4;...;...; 1. 2. Гра «Чарівні віконечка» — Запишіть «сусідів» чисел у віконця. 24 12 2 3 3. Геометричний матеріал — Знайдіть знайомі вам геометричні фігури. 4. Весела лічба
III. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ — Сова працює директором лісової школи. Її учні розумні, дотепні та виховані. Ви хочете бути такими? Тоді спробуємо розв’язати завдання мудрої сови. 1. Робота за підручником (с. 20) Завдання 1 — Скільки червоних кружечків? Скільки жовтих; зелених; синіх? 2. Порівняння предметів. Робота з наочністю — Скільки жовтих яблучок? (2) — Скільки червоних? (4) — Яких яблучок більше? (Читання нерівності: 2 < 4) — Скільки зелених яблучок? (3) — Скільки жовтих яблучок? (1) — Яких яблучок менше? — Розгляньте різні варіанти порівняння яблучок. Складіть всі можливі нерівності: 4 > 3; 3 > 2; 1 < 4; 1 < 3 і т. п. Фізкультхвилинка Завдання 2 — Скільки яблук кожного кольору міг узяти хлопчик? — Знайдіть три відповіді. Завдання 3 — Як розкласти 4 листівки у два конверти? Завдання 4 — На столі лежало три книжки. Поклали ще одну. Більше чи менше книжок стало на столі? — Скільки стало книжок на столі? 3. Порівняння предметних множин за кількістю елементів (завдання 5) — Скільки на малюнку книжок? — Скільки на малюнку зошитів? — Скільки на малюнку блокнотів? — Чого більше: зошитів чи книжок? зошитів чи блокнотів? — Скільки разом зошитів і книжок? Зорова гімнастика 4. Робота в зошиті Письмо цифр 1; 2; 3; 4. Гра «Конкурс красунь». 5. Сторінка для допитливих Завдання 6 — Які фігури є на малюнку? — Скільки всього трикутників? — Накресліть такий малюнок у зошиті. IV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ Гра «Математична естафета» Учитель обирає три команди по три учні. Діти передають крейду одне одному і записують числа. — Яким був для вас цей урок? — Якщо вам було все зрозуміло, намалюйте сонечко, а якщо було складно — хмарку.
УРОК 18 Тема: ЧИСЛО І ЦИФРА 5. ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛ У МЕЖАХ 5. ПОРЯДКОВА І КІЛЬКІСНА ЛІЧБА. ПОПЕРЕДНЄ І НАСТУПНЕ ЧИСЛА. НАПИСАННЯ ЦИФРИ 5 Мета: ознайомити учнів з утворенням числа 5 і цифрою 5; навчати писати цифру 5, порівнювати числа в межах 5; дати поняття «попереднє» і «наступне» числа; вправляти дітей у порядковій і кількісній лічбі; розвивати мислення; виховувати інтерес до вивчення математики. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Гра «Лічи вперед, лічи назад» Учні дають завдання одне одному: «3 — лічи вперед», «8 — лічи назад» тощо. 2. Гра «З’єднай цифри по порядку». Робота з дидактичним матеріалом — Які фігури ви отримали? 3. Склад числа. Робота з демонстраційним матеріалом — Розгляньте монети 2 к., 2 к., 1 к.. 1 к., 1 к. — Як можна отримати 3 к., 4 к.? III. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НОВИМ МАТЕРІАЛОМ Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|