ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Ознайомлення з рукописною цифрою 5Пояснення і показ учителем на дошці. Написання цифри в повітрі під рахунок «раз-і, два-і». Написання в зошиті. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Геометричний матеріал. Завдання на логіку Завдання 5 — Скільки різних фігур ви бачите на сторінці підручника? — Розподіліть їх на групи за кольором; за формою. 2. Весела лічба
— Скільки іграшок усього? — Скільки козенят у хатинці? V. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ — Ми рахували? Ми писали? Яку цифру і число вивчали? Гра «Знайди цифру 5» — Оцініть свою роботу в зошиті сонечком.
УРОК 19 Тема: СКЛАД ЧИСЛА 5. ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛ У МЕЖАХ 5. П’ЯТИКУТНИК. ПОПЕРЕДНЄ І НАСТУПНЕ ЧИСЛА. МОНЕТА НОМІНАЛОМ «5 к.» Мета: закріпити вміння учнів порівнювати числа в межах 5; вправляти першокласників у використанні слів «попереднє» і «наступне» числа; ознайомити зі складом числа 5, п’ятикутником; монетою номіналом «5 к.»; розвивати мислення; виховувати старанність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Гра «Загублені числа» 1... 3... 5... 2... 4 5 1... 3 4... — Назвіть пропущені числа. — Полічіть від 1 до 5; від 5 до 1. — Назвіть найбільше число; найменше. — Між якими числами стоїть число 2? 2. Робота за підручником (с. 22, завдання 1) — Скільки цеглинок у кожному стовпчику? — Яке число передує числу 5? — Яке число наступне за числом 3? 3. Весела лічба
III. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Підготовча вправа. Робота з матеріалом для лічби — Покладіть ліворуч 4 палички. — Скільки треба покласти паличок праворуч, щоб їх стало 5? 2. Пояснення нового матеріалу. Практична робота — Викладіть на парті 5 паличок. Відсуньте 1 паличку вліво. — Скільки паличок зліва? Скільки справа? — З яких двох менших чисел складається число 5? 3. Читання таблиці хором 4. Робота за підручником (с. 22) Завдання 4 — На які два числа можна розкласти число 5? Завдання 3. Робота з монетами. Ознайомлення з монетою номіналом 5 к. — Скільки всього копійок на кожному малюнку? — Скільки різних монет? Завдання 2. Робота з геометричним матеріалом. Ознайомлення з п’ятикутником — Викладіть на партах п’ятикутник за допомогою паличок для лічби. — Скільки паличок використали? Чому? — Двома паличками розділіть п’ятикутник на три трикутники. Фізкультхвилинка IV. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота в зошиті. «Конкурс красунь» — Запишіть цифри від 1 до 5. 2. Порівняння чисел за зразком (завдання 5) — Запишіть рівності та нерівності в зошит. 3. Самостійна робота Хлопчикам намалювати 5 кружечків; дівчаткам — 5 квадратиків. — Хлопчики, зафарбуйте 1 і 4 кружечки. — Дівчатка, зафарбуйте 2 і 5 квадратики. Зорова гімнастика Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|