Главная

Популярная публикация

Научная публикация

Случайная публикация

Обратная связь

ТОР 5 статей:

Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия

Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века

Ценовые и неценовые факторы

Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка

Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы

КАТЕГОРИИ:






Робота над текстовою задачею




Завдання 3

— Повторення умови задачі за запитаннями вчителя.

— Якою дією розв’яжемо задачу? Чому?

— Запишіть розв’язання в зошити.

4. Задачі для кмітливих

· До Василинки на день народження завітали три подружки. На столі вже стоять 2 тарілки. Скільки тарілок ще треба поставити на стіл?

· На яблуні росло 5 яблук, а на сосні — на 2 яблука менше. Скільки яблук росло на сосні?

5. Робота з геометричним матеріалом

— Скільки трикутників на малюнку?

V. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ

— Що означає «збільшити число на 2»?

— Що означає «зменшити число на 2»?

— Назвіть складові частини задачі.

— Оцініть свою роботу на уроці: намалюйте у зошиті сонечко або хмаринку.


 

УРОК 54

Тема: ЗБІЛЬШЕННЯ ТА ЗМЕНШЕННЯ ЧИСЛА НА КІЛЬКА ОДИНИЦЬ. ВПРАВИ НА ЗАСВОЄННЯ ТАБЛИЦЬ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЛА 2. ПОРІВНЯННЯ ВИРАЗУ І ЧИСЛА

Мета: навчати учнів складати і розв’язувати задачі на збільшення і зменшення числа на кілька одиниць; закріплювати вміння порівнювати вираз і число; вдосконалювати обчислювальні навички; виховувати старанність.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ






Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:

vikidalka.ru - 2015-2024 год. Все права принадлежат их авторам! Нарушение авторских прав | Нарушение персональных данных