ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
Творча робота над задачею— Змініть умову задачі таким чином, щоб її можна було розв’язати дією віднімання. 4. Робота з геометричним матеріалом Завдання 3 — Виміряйте довжину кожного відрізка. — Накресліть відрізок на 2 см довший від найдовшого з поданих. 5. Складання виразів за малюнками на додавання трьох доданків Завдання 4 4 + 2 + 3 = 9 6 + 1 + 1 = 8 2 + 2 + 3 = 7 6. Самостійна робота 1 варіант 2 варіант Пальчикова гімнастика 7. Завдання з логічним навантаженням У зайчика було 7 морквин. Він з’їв їх усі, крім трьох. — Скільки морквин залишилося? — Скільки морквин з’їв зайчик? IV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ Повторення таблиць додавання і віднімання числа 3 напам’ять «ланцюжком». — Вам сподобався урок? — Яке завдання було складним, а яке — легким?
УРОК 57 Тема: ЗАДАЧІ НА ЗНАХОДЖЕННЯ ОСТАЧІ. ВПРАВИ НА ЗАСВОЄННЯ ТАБЛИЦЬ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЛА 3. ПОБУДОВА ВІДРІЗКІВ Мета: закріпити навички додавання і віднімання числа 3; вправляти учнів у розв’язуванні задач на знаходження остачі; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати математичне мовлення; виховувати культуру оформлення письмових робіт, інтерес до навчання. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|